Zapraszamy również na zakupy stacjonarne we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 52

Zapisz się na Warsztaty Ceramiczne we Wrocławiu 25.05 - tutaj

Język

Dobór odpowiedniego pierścionka nie jest taki łatwy w warunkach domowych. Najlepiej pomierzyć pierścionki osobiście - u nas, jeśli akurat jesteś we Wrocłąwiu albo u dowolnego jubilera (rozmiary pierścionków, podobnie jak butów) są uniwersalne.

Dobór odpowiedniego pierścionka nie jest taki łatwy w warunkach domowych. Najlepiej pomierzyć pierścionki osobiście - u nas, jeśli akurat jesteś we Wrocłąwiu albo u dowolnego jubilera (rozmiary pierścionków, podobnie jak butów) są uniwersalne.  Pamiętajcie jednak, żeby mierzyć stosunkowo podobny w szerokości pierścionek do tego pierścionka, który zamierzacie kupić. Pierścionki z wąską szyną a szerokie sygnety pasujące na ten sam palec mogą mieć inny rozmiar. Przykładowo - na Wasz serdeczny palec może pasować pierścionek z wąską szyną (np. nasz pierścionek Miranda Ring) w rozmiarze 7, ale już szeroki pierścionek (np. Stokrotka ring) musicie mieć odpowiednio większy, np. rozmiar 8 albo 9.   W domowych warunkach ciężko jest przeprowadzić dokładny pomiar rozmiaru pierścionka, który będzie pasował. Jednak jeśli chcecie spróbować - najlepiej wziąć jakiś swój inny pierścionek, który na Was pasuje i zmierzyć jego średnicę suwmiarką (nie linijką! bo liczą się ułamki milimetrów). A później sprawdzić wymiar w tabeli, którą zamieszczamy poniżej.  Na pocieszenie- każdemu pasuje kilka rozmiarów pierścionków (w zależności od palca i ręki - zazwyczaj palce na ręce, którą piszemy są o rozmiar większe niż na drugiej ). Pierścionek zawsze można u nas wymienić na inny rozmiar - w tym przypadku prosimy o maila na adres: sklep@good-good.pl

Pamiętajcie jednak, żeby mierzyć stosunkowo podobny w szerokości pierścionek do tego pierścionka, który zamierzacie kupić. Pierścionki z wąską szyną a szerokie sygnety pasujące na ten sam palec mogą mieć inny rozmiar. Przykładowo - na Wasz serdeczny palec może pasować pierścionek z wąską szyną (np. nasz pierścionek Miranda Ring) w rozmiarze 7, ale już szeroki pierścionek (np. Stokrotka ring) musicie mieć odpowiednio większy, np. rozmiar 8 albo 9.


W domowych warunkach ciężko jest przeprowadzić dokładny pomiar rozmiaru pierścionka, który będzie pasował. Jednak jeśli chcecie spróbować - najlepiej wziąć jakiś swój inny pierścionek, który na Was pasuje i zmierzyć jego średnicę suwmiarką (nie linijką! bo liczą się ułamki milimetrów). A później sprawdzić wymiar w tabeli, którą zamieszczamy poniżej.

Na pocieszenie- każdemu pasuje kilka rozmiarów pierścionków (w zależności od palca i ręki - zazwyczaj palce na ręce, którą piszemy są o rozmiar większe niż na drugiej ). Pierścionek zawsze można u nas wymienić na inny rozmiar - w tym przypadku prosimy o maila na adres: sklep@good-good.pl