Zapraszamy również na zakupy stacjonarne we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 52

Język
COUCOU SUZETTE

Nic nie jest na poważnie!

Poznaj markę Coucou Suzette

Mowa o francuskiej marce Coucou Suzette, która produkuje kolorowe klamry i spinki do włosów i cały czas zaskakuje nas nowymi pomysłami.

Klamry do włosów w kształcie ośmiornicy? Proszę bardzo. Spinka na kształt Twojego pieska? Jest! Kolczyki "oczy"? Zakładam!

Juliette - Twórczyni marki Coucou Suzette to paryska ilustratorka wychowana w rodzinie artystów. Mama jest malarką i stylistką dzieci, tata muzykiem, a młodszy brat jest rzeźbiarzem. Nic dziwnego, że Juliette jest tak otwarta na świat i nowe możliwości.

Juliette studiowała ilustrację w Arts Déco w Paryżu (ENSAD) oraz w Japonii, kraju, w którym się zakochała. Następnie studiowała biżuterię w Ecole Boulle w Paryżu.
Świat Juliette jest lekki i zabawny - wszystkie kolekcje tworzy z dużą spontanicznością, nadzoruje produkcję i zajmuje się komunikacją marki w social media. 

Jej klamry na włosy w kształcie kobiecych piersi, twarzy, owoców, warzyw, a w tym letnim sezonie motywów morskich stały się hitem. Wszyscy chcą mieć te zabawne spinki, bo oprócz tego, że wyglądają świetnie - to ciekawy temat do rozmowy podczas weekendowej imprezy.